Stoły kuchenne i inne meble na wymiar – firma Tani Stół ze Śląska

Od 35 lat przygotowujemy wysokiej jakości meble na wymiar. Jesteśmy producentem ze Śląska, który tworzy różnorodne meble kuchenne i łazienkowe, a także szafy pod zabudowę. Ponadto od 2015 r. dostarczamy Klientom nowoczesne stoły kuchenne. Jesteśmy jedynym producentem, który oferuje stoły z grubym blatem (38 i 43 mm). Zatrudniamy 25 wyspecjalizowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby w stylowy sposób łączyć jakość wykonania z modnym wzornictwem. Profesjonalne maszyny marki pozwalają nam na tworzenie mebli na wymiar w pełni spełniających oczekiwania naszych Klientów. Pracujemy na terenie Śląska, województwa dolnośląskiego, a także w pozostałych rejonach Polski. Niezależnie od tego, czy wykonujemy blaty na stoły kuchenne, czy inne meble pod zabudowę, zawsze gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszej interesującej oferty.

Wysyłka1. Koszt dostawy towaru podany jest indywidualnie dla każdego Towaru i  wyszczególniony w Karcie Produktu.

2. W przypadku Zamówienia tzw. „złożonego” (więcej niż dwa produkty) - koszt dostawy ustalany jest indywidualnie dla Klienta po konsultacji mailowej bądź telefonicznej z Biurem Obsługi Klienta

3. Zamówiony Towar dostarczany jest przy współpracy z dobrymi firmami kurierskimi GLS, DHL, Rhenus  lub transportem firmy.

4. Możliwość odbioru osobistego po wcześniejszych ustaleniach z Biurem Obsługi Klienta.