Stoły kuchenne i inne meble na wymiar – firma Tani Stół ze Śląska

Od 35 lat przygotowujemy wysokiej jakości meble na wymiar. Jesteśmy producentem ze Śląska, który tworzy różnorodne meble kuchenne i łazienkowe, a także szafy pod zabudowę. Ponadto od 2015 r. dostarczamy Klientom nowoczesne stoły kuchenne. Jesteśmy jedynym producentem, który oferuje stoły z grubym blatem (38 i 43 mm). Zatrudniamy 25 wyspecjalizowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby w stylowy sposób łączyć jakość wykonania z modnym wzornictwem. Profesjonalne maszyny marki pozwalają nam na tworzenie mebli na wymiar w pełni spełniających oczekiwania naszych Klientów. Pracujemy na terenie Śląska, województwa dolnośląskiego, a także w pozostałych rejonach Polski. Niezależnie od tego, czy wykonujemy blaty na stoły kuchenne, czy inne meble pod zabudowę, zawsze gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszej interesującej oferty.

O firmie

Jesteśmy firmą produkująca meble na wymiar i pod zabudowę z wieloletnim doświadczeniem od ponad 30 lat

Dzięki temu doświadczeniu wiemy że klienci oczekują od nas najwyższej jakości połączonej z nowoczesnym designem. Właśnie takimi wartościami się kierujemy! W naszej ofercie posiadamy meble kuchenne , szafy wnękowe, meble pokojowe oraz łazienkowe. Wszystkie meble tworzymy na wymiar oraz na indywidualne zamówienie klienta. W ostatnim czasie uruchomiliśmy nową linię produkcyjna zajmującą się głównie produkcją stołów kuchennych o różnych wymiarach i kształtach. Jako jedyni produkujemy stoły o grubości blatu 38mm, który dzięki temu nie ma możliwości ugięcia się pod ciężarem.

Klientom oferujemy pełną obsługę związaną z wykonaniem mebli tj. pomiar, fachowe doradztwo, dobór sprzętu AGD, transport i montaż. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co gwarantuje efekt w postaci dobrze zaprojektowanych i wykonanych mebli. Szeroki wachlarz najwyższej jakości materiałów oraz akcesoriów renomowanych producentów pozwolą Państwu dostosować meble do własnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!